• تهران - جاده ساوه - بعد از سه راه آدران - شهرک صنعتی نصیرآباد خیابان سرو 25 پلاک D11

شنبه تا چهارشنبه 9:00 الی 17:00
پنج شنبه 9:00 الی 13:30

شماره تماس

3 - 1091 5639 021
4

دهه

سابقه

درباره صنایع بسته بندی

برزین کارتن پارس

شرکت صنایع بسته بندی برزین کارتن پارس (سهامی خاص) با بیش از 4 دهه سابقه، در سال 1385 با ظرفیت 45,000 تن تولید ورق و کارتن فعالیت خود را آغاز نموده است.

این شرکت در طی سال های اخیر همواره سعی در بهبود کیفیت کالای تولیدی خود داشته و کسب رضایت مشتریان جزء اولویت مدیران این شرکت بوده است. هدف شرکت تولید انواع کارتن های مورد استفاده در کلیه صنایع با بهترین مواد اولیه و کیفیت مطلوب میباشد بطوری که خریداران نسبت به تأمین به موقع و با کیفیت محصولات در کمترین زمان ممکن، هیچ گونه مشکلات و نا همواری نداشته باشند.

یکی از ارکان و خواسته های مدیران شرکت الزام خود به تعهدات و مسئولیت پذیری در قبال مشتریان این شرکت میباشد و با همین رویکرد این شرکت یکی از شرکای تجاری کارخانجات و تولید کنندگان مهم کشور محسوب میشود.

در همین راستا با هدف ارتقاء کیفیت با نصب خط تولید ورق کارتن با عرض 2 متر با توان تولید انواع کنگره های فلوتینگ B, C, E قادر به تولید انواع کارتن سه لایه و پنج لایه با هر نوع کنگره ای می باشد. همچنین با نصب ماشین آلات جدید تمام اتوماتیک چاپ فلکسو High-Graphic هفت(7) رنگ و دایکات اتوماتیک Bobst و لب چسب با امکانات منگنه و لاک باتم (Lock Bottom) به طور همزمان توانسته است در کنار محصولات کارخانجات داخلی، بخش عمده ای از تولیدات خود را صادر نماید.

پیشرو در توسعه

کیفیت برتر

اهداف شرکت

برزین کارتن پارس

کیفیت برتر

هدف شرکت همواره تولید انواع کارتن های مورد استفاده در کلیه صنایع با بهترین مواد اولیه و کیفیت مطلوب میباشد.

گستردگی چاپ و بسته بندی

شرکت برزین کارتن پارس امکان تولید انواع کارتن های عادی و غیر عادی (دایکاتی) تا 5 رنگ چاپ معمولی و هافتون را دارا میباشد.

رضایت مشتریان

برزین کارتن پارس همیشه در کوشش تولید انواع کارتن با بهترین مواد اولیه است، بطوریکه خریداران از تأمین به موقع و با کیفیت کارتن نگرانی ندارند.

گواهینامه ها

برخی از مشتریان

برزین کارتن پارس

مشتریان